İyi Parti Sözcüsü: Ülkemizde 10 milyondan fazla sığınmacı var, buna son vermezsek 2053 yılında sayıları 35 milyon olacak

İYİ Parti Sözcüsü ve Ankara Milletvekili Adayı Kürşad Zorlu, “Türk milletinin demografik geleceği maalesef tehlike altında. Şu an ülkemizde 10 milyondan fazla sığınmacı var. Size çok ilginç bir rakam vereceğim. Buna bir son vermezsek 2053 yılında sayıları 35 milyon olacak. Bu problemi doğuran bir siyasi iktidarın, bu ciddiyetsizlikle bu sorunu çözme şansı yok. Hiçbir taahhüdünün de hükmü yok. Milletimiz bize yetki verdiği takdirde bütün planımız hazır. Bir yıl içinde 3 buçuk milyon kaçak sığınmacıyı derhal ülkelerine göndereceğiz. 2 yılın sonunda da tüm sığınmacıları göndereceğiz” dedi.

İYİ Parti Sözcüsü ve Ankara Milletvekili Adayı Kürşad Zorlu, “Ankara’daki Yozgatlılar Buluşuyor” etkinliğine katıldı. Etkinlikte konuşan Zorlu, şunları söyledi:

“Size söz veriyorum seçildiğimde memleketimize yatırımcı çekmek için çalışacağım. İşsizlik sorununu bitirmek için tarihe mührümüzü vuracağız.

Genel Başkanımız biliyorsunuz iktidarın terörist başı Öcalan için İmralı’ya birini gönderdiklerini söyledi. Ardından Bakan Bekir Bozdağ, ‘Belgesini açıklasın yoksa ben açıklarım’ diye suçu bastırırcasına ön almaya çalışıyor. Ya bunlar değil miydi yüzlerce şehit verdiğimiz sözde çözüm sürecinin o karanlık günlerin mucitleri. Bekir Bozdağ işte bu sürecin en başta gelen mucitlerindendi.

“2 yılın sonunda sığınmacıları göndereceğiz” 

Türk milletinin demografik geleceği maalesef tehlike altında. Şu an ülkemizde 10 milyondan fazla sığınmacı var. Size çok ilginç bir rakam vereceğim. Buna bir son vermezsek 2053 yılında sayıları 35 milyon olacak. Bu problemi doğuran bir siyasi iktidarın, bu ciddiyetsizlikle bu sorunu çözme şansı yok. Hiçbir taahhüdünün de hükmü yok. Milletimiz bize yetki verdiği takdirde bütün planımız hazır. Bir yıl içinde 3 buçuk milyon kaçak sığınmacıyı derhal ülkelerine göndereceğiz. 2 yılın sonunda da tüm sığınmacıları göndereceğiz. Bu sözümüzdür bizim, Meral Akşener sözüdür.” 

(ANKA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir