26 EKİM 2023 MAÇ TAKVİMİ: Bugün kimin maçı var?

ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç programını merak ediyor ve araştırıyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyen futbolseverler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? sorusunu gündeme getirdi.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek için arama motorlarının başına geçti.

Futbolseverler, destekleri takımın maçlarını gün içerisinde izlemek için, saat bilgisine en doğru şekilde ulaşmak istiyor.

Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta?

11:00 CC Mariners – Bali United AFC Kupası Smart

11:00 Terengganu – Stallion AFC Kupası Smart Spor 2

19:45 Aris Limassol – Real Betis UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok

19:45 Marsilya – AEK UEFA Avrupa Ligi Exxen

19:45 Molde – Hacken UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok

19:45 Olympiakos – West Ham UEFA Avrupa Ligi TV 8 Buçuk Exxen

19:45 Rakow Czestochowa – Sporting Lisbon UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok

19:45 Sparta Prag – Glasgow Rangers UEFA Avrupa Ligi Exxen

19:45 Sturm Graz – Atalanta UEFA Avrupa Ligi Exxen

19:45 TSC – Freiburg UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok

19:45 FC Balkani – FC Astana UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

19:45 Fenerbahçe – Ludogorets UEFA Avrupa Konferans Ligi Exxen

19:45 KAA Gent – Breidablik UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

19:45 Klaksvik – Olimpija Ljubljana UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

19:45 Lille – Slovan Bratislava UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

19:45 Lugano – Club Brugge UEFA Avrupa Konferans Ligi Exxen

19:45 Maccabi Tel Aviv – Zorya UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

19:45 AZ Alkmaar – Aston Villa UEFA Avrupa Konferans Ligi Exxen

21:0 Al Ittihad – Al Hazem Suudi Arabistan Pro Lig S Sport Plus

22:00 Roma – Slavia Prag UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok

22:00 Brighton – Ajax UEFA Avrupa Ligi TV 8 Buçuk Exxen

22:00 Bayer Leverkusen – Karabağ UEFA Avrupa Ligi Exxen

22:00 Liverpool – Toulouse UEFA Avrupa Ligi Exxen

22:00 Panathinaikos – Rennes UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok

22:00 St.Gilloise – LASK Linz UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok

22:00 Sheriff Tiraspol – Servette UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok

22:00 Villarreal – Maccabi Haifa UEFA Avrupa Ligi

22:00 Aberdeen – PAOK UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

22:00 Bodo Glimt – Beşiktaş UEFA Avrupa Konferans Ligi Exxen

22:00 Dinamo Zagreb – Viktoria Plzen UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

22:00 Fiorentina – Cukaricki UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

22:00 Eintracht Frankfurt – HJK Helsinki UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

22:00 Genk – Ferencvaros UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

22:00 Spartak Trnava – Nordsjaelland UEFA Avrupa Konferans Ligi Exxen

22:00 Zrinjski – Legia Varşova UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir