‘Bozdoğan-30’ Operasyonunda 147 Örgüt Üyesi Yakalandı

“Jandarmamız tarafından 19 ilde, Emniyetimiz tarafından da 15 ilde gerçekleştirilen “BOZDOĞAN-30” operasyonlarında 147 örgüt üyesi şüpheli yakalandı.

Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki; Yılın 365 günü, 4 mevsim, 12 ay, gece gündüz demeden jandarmamız ve Polisimizle operasyonlar düzenliyoruz. Terörle mücadelemiz son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar kararlılıkla devam edecek.

Cumhuriyet Başsavcılıkları, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde; İl Jandarma Komutanlıklarımızca Adıyaman, Ağrı, Aydın, Burdur, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, Kocaeli, Kilis, Osmaniye, Rize, Siirt, Şırnak, Tekirdağ ve Van’da; Emniyet Müdürlüklerimizce de İstanbul, Mersin, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, Elazığ, İzmir, Kilis, Manisa, Mardin, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak ve Van’da düzenlenen operasyonlarda;

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI 19 İL:

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 15 İL :

İSTANBUL:

DİĞER İLLER:

Operasyonlar sonucu: Çok sayıda ruhsatsız tabanca, Çok sayıda av tüfeği, Plastik el bombası ve Çok sayıda dijital materyal ve örgütsel dokümana el konuldu.

Cumhuriyet Başsavcılıklarımızı ve operasyonları gerçekleştiren Kahraman Jandarmalarımızı ve Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir