Endişe dolu bir sevgi hikâyesi: Geçen Gün’e ocakta devam

Kundura Sahne’nin yapımcılığını üstlendiği ve Naz Erayda ile Kerem Kurdoğlu’nun birlikte yönettikleri “Geçen Gün”, Ocak ayında gösterimlerine Beykoz Kundura’da devam ediyor. Kerem Kurdoğlu’nun yazdığı ve 8 Aralık’ta prömiyerini yapan oyun, şehir ile iki kişi arasında geçen “endişe dolu bir sevgi hikâyesi” anlatıyor.

Çıplak Ayaklar Stüdyosu’nun uygulayıcı yapımcılığında hazırlanan Geçen Gün’ün hareket tasarımını Maral Ceranoğlu ile Mihran Tomasyan, ışık tasarımını Utku Kara, ses uygulamasını Defne Gül ile Berkant ‘Doktor’ Kılıçkap ve afiş tasarımını Maya Kurdoğlu yaptı. 13, 14, 27 ve 28 Ocak tarihlerinde saat 17.00’de Kundura Sahne’de izlenebilecek oyunun biletleri passo’da.

ÜCRETSİZ SERVİS

Beykoz Kundura’ya özel aracıyla gelecek misafirler için otopark hizmeti ücretsiz sağlanırken, gösterimlerin bitiminde Beykoz Kundura’dan Taksim’e ve Üsküdar istikametinden Kadıköy’e hareket edecek servislerden de ücretsiz yararlanabilirsiniz. Kundura Sahne’nin güncel programıyla ilgili detaylar ve biletler beykozkundura.com’da.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir